Randevu & İletişim: 0212 867 75 00
info@tupbebek-istanbul.com
 
  • E-Mail: info@tupbebek-istanbul.com
  • Randevu & İletişim: 0212 867 75 00

1 kez asilama yaptirdim. Fakat tutmadi..

Anasayfa » Soru - Cevap » Aşılama Soruları » 1 kez asilama yaptirdim. Fakat tutmadi..

Soru :

Merhaba
Ben 1 kez asilama yaptirdim. Fakat tutmadi.2.yaptiracagiz. 2.de tutmazsa tup bebek mi denemeliyiz? Yoksa kac kere daha asilama yapmaliyiz.

bilgi vermenizi riac ederim.

 

Cevap:

Merhabalar..Bundan 10 yıl kadar önce 6 kez aşılama yapar ondan sonra tüp bebek tedavisi uygulardık. Son yıllarda klasik yaklaşım 2 veya en fazla 3 kez aşılama tedavisi yapıldıktan sonra gebelik oluşmazsa tüp bebek tedavisine geçilmesidir. Ancak günümüzde tüp bebek yöntemlerindeki başarının çok artması nedeniyle bu prensip de tartışmalı hale gelmiştir. Kanaatimce tüm yöntemler bebeğe ulaşmak için seçilebilecek farklı alternatiflerdir, gerçek seçim ise aslında ekonomiktir. Yani eğer bütçeniz elveriyorsa daha az başarılı yöntemlerle uğraşmayıp doğrudan en kestirmeden sonuca gidenini ve en başarılı olanını yani tüp bebeği seçersiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi için http://www.tupbebek-istanbul.com/asilama_mi_tup_bebek_mi.php sayfasına da göz atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Tüp bebek yöntemiyle ikiz gebeliğim olabilir mi ? başlıklı makalemizde embriyo, ikiz ve tüp bebek hakkında bilgiler verilmektedir.

Tüp bebek Konusunda Danışmak için Tıklayın Posted on