Randevu & İletişim: 0212 867 75 00
info@tupbebek-istanbul.com
 
  • E-Mail: info@tupbebek-istanbul.com
  • Randevu & İletişim: 0212 867 75 00

İletişim

Anasayfa » İLETİŞİM & RANDEVU

 TÜP BEBEK MERKEZİMİZDEN GÖRÜŞME VE MUAYENE RANDEVUSU ALMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ TELEFON NUMARALARINDAN ARAYINIZ:

0212 867 75 00 / 0212 867 79 18

mail: info@selmanlacin.com

Adres: Medicana International İstanbul Hastanesi Tüp Bebek Merkezi
Beylikdüzü Caddesi No:3 Beylikdüzü / İstanbul

 

 

Çocuk isteğine ilişkin her türlü sorununuzu info@tupbebek-istanbul.com mail adresine açık ve net şekilde ifade ederek gönderirseniz, mümkün olan en kısa zamanda yanıt verilecektir. Telefon numaralarınızı lütfen başvuru formunda belirtiniz. Size bu şekilde en kısa sürede geri dönülebilecektir. Böylece her türlü danışmanlık hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bazen ameliyatlar veya iş yoğunluğu durumlarında telefonunuza cevap verilemeyebilir. Bu durumlarda lütfen yeniden aramaktan çekinmeyiniz.

Danışma ve ön bilgi alma talebiyle gelen çiftlerden ücret alınmamaktadır. Muayene ücrete tabiidir. Hastanemizde Emekli Sandığı, SSK,Bağkur karneleri geçerlidir. Muayene ücreti için bir miktar fark ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca hemen hemen tüm özel sağlık sigortaları ve tüm kredi kartları da geçerlidir. Muayeneye gelirken eski veya yeni, tüm tıbbi dökümanlarınızı (tetkik, ameliyat raporu, rahim filmi, ultrason vs.) yanınızda getirmeyi lütfen unutmayınız.

Konaklama

İstanbul dışı ve Yutdışından gelen hastalarımıza,Hastanemize yakın ve her bütçeye uygun Otellerimiz mevcuttur.Görüşme sırasında hatırlatılırsa yardımcı olunacaktır.

Gizlilik Kuralı

Muayene kadın ve eşi için çok özel bir durumdur. Hekime başvuru nedeniniz ve size ait kaydettiğimiz tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420) tümüyle gizli tutulacaktır.